Kuidas oma õueala kott-toolidega mugavaks ja stiilseks muuta

Kevad on saabunud ja aeg järjest rohkem mõnusalt aega veeta oma aias, terrassil või rõdul. Millised kott-toolid valida ja kuidas need aitavad sul kevadet nautida? 

Kortermajade rõdud jäävad tihti tühjaks, või lihtsalt kohaks kus pesu kuivatada. Kui seal oleks aga üks mõnus kott-tool saaks selle hetkega muuta mõnusaks puhkenurgaks, kus värsket õhku ja päikest nautida.  

kott-tool-terrassil

Kui on soov mahutada pisikesele rõdule rohkem kui üks istekoht, tuleb teha väiksemate mõõtudega, näiteks ümarad kott-toolid. Samuti on ideaalne valik rõdule hoopis tumbad, mida saab väikse lauaplaadiga muuta ka praktiliselt lauaks. Erineva valiku tumbasi leiad siit.

cozy_outside

Terrassil ja aias on ruumi laialt, seega tulevad mõttesse muud omadused, kui kompaktsus. Eelkõige on oluline kangavalik, mis on ka vettpidavad. Sellisteks variantideks on näiteks ökonahk, mis peab lisaks ka vastu päiksele ja ei hakka pleekima. Polüesterkangad võivad vähesel määral hakata otsese päikesevalguse käes pleekima, kuid peavad koduloomade küüntele ja hammastele paremini vastu. 

Kindlasti on oluline osa oma terrassi või aia kujundamisel värvid. Kott-toolid on sinuga pikaks ajaks ja pärast suve on neid mugav ka toas kasutada. Neutraalsed või kirkad toonid – vali värvid, mis sulle meeldivad ja ümbritsevaga nii väljas, kui ka sees hästi sobivad.

Mitme kott-tooli ostul on hea võimalus erinevaid disaine ja värve kombineerida. Pikema istumisosaga toolide juurde paar pisemat tooli. Praktiline laud/tumba, mida saaks kasutada ka jalatoena lühema või ümara kott-tooli juurde. 

Ja pere kõige pisemale saab valida täitsa oma kott-tooli, mis on disainitud vastavalt kasvule. Lapsele pakub oma kott-tool rohkelt rõõmu ja meelelahutust. 

Oluline on, et saad ka oma kott-tooli lihtsasti hooldada – ökonahka ja polüestrit võib lihtsalt niiske lapiga puhtaks tõmmata. Veluur ja gobeläänkangad on masinpestavad. Oluline on see, et oleks sisemine kott, et välimise saaks lihtsasti eemaldada. See teeb kergemaks nii puhastamise kui ka täitmise. 

Tutvu meie õue kott-toolide valikuga!