Kuidas valida endale kvaliteetne kott-tool?

kott-tool

Millistele omadustele tasub tähelepanu pöörata kott-toolide komplekti valimisel? 

Kott-tooli mudel (suurus/kuju)

Pöörake tähelepanu kohale, kus kavatsete seda mööblieset kasutada, ning samuti selle planeeritavale otstarbele.

  • Funky Beans L-kujulised kott-toolid on kõige populaarsemad, klassikalised, kõigile tuttava tugitooli kujuga. Väga populaarsed tänu optimaalsele seljatoele.
  • Pirnikujulised kott-toolid sobivad eriti hästi kodusesse keskkonda, on soov lihtsalt mugavalt istuda ja puhata. Kerge teise kohta tõsta – selleks on kott-toolil praktiline käepide.
  • Tumbad – äärmiselt funktsionaalsed, sest sobivad nii asjade hoidmiseks kui tooli alternatiivina.

Kangas

Kott-toole valmistatakse väga erinevatest materjalidest – isegi puuvillasest või teksakangast, kuid alati on tähtis hinnata materjali pikaajalisust ja praktilisust. Kanga soovitame valida selle järgi, kus mööblit kasutama hakatakse ja kes seda kasutab.

  • Toas või õues? Siseruumidesse sobivad gobelään ja veluur, õues aga on asendamatud polüestri ja extra strong kangad. Tippkvaliteetne kunstnahk sobib igale poole ning on kõige parem  variant pikalt päikse käes olemiseks, ilma et see pleekima hakkaks.
  • Oma perekonna ja külaliste vajadusteks või suure külastajate arvuga avalikus kohas ning üritustel kasutamiseks. Populaarsetes kohtades on asendamatu eriti tugev, plekke mitteimav extra strong kangas ning kergesti puhastatav ökonahk.
  • Kas teil on kodus loomi, kes ajavad karva või armastavad küüsi teritada? Et kott-tooli maksimaalselt kaitsta, soovitame valida vastupidavamast materjalist koti.
  • Teie ruumi stilistika ja interjöör. Näiteks, veluur ja nahk jätavad luksuslikuma mulje, gobelään aga lisab alati hubasust.

kott-tool-set

Graanulid

Kott-toolid võivad olla täidetud erinevate täitematerjalidega, tähtis on pöörata tähelepanu nende eelistele ning puudustele. Näiteks, peeneks jahvatatud poroloon kulub küllaltki kiiresti ja otsekui vajub lömmi, tatrakestadega täidetud mööbel aga on sageli raske ja küllaltki kallis. Polüstüreengraanulid aga kohalduvad istuja kehavormidega andes seega maksimaalse mugavuse ning tänu korrapärasele kujule ei kulu kiiresti. Nimelt seetõttu täidame FunkyBeans kott-toolid ainult kvaliteetsete, sertifitseeritud polüstüreengraanulitega!

Konstruktsiooni detailid

Kõigil FunkyBeans kott-toolidel on eraldi sisemine ja pealmine kott (püür). See on kvaliteetse kott-tooli vajalik tingimus, sest tänu sellele saab püüri kergesti pesta või puhastada ning vajadusel kotti graanuleid lisada. Samuti on tähtis, et õmblused oleks siledad ja kahekordsed ning materjalide servad korralikult niidiga palistatud – see kaitseb õmbluste lahti harunemise eest.