Kuidas kott-toolid teevad kontorielu hubasemaks ja miks seda vaja on?

cozy-outside-home-kott-tool

Möödunud aasta tõi kaasa kindlasti uued väljakutsed kuid kui hakkame naasma tagasi kontoritesse, oleme me kõik ära harjunud kodu mugavustega. Kuidas saad oma töötajatele siis natukene mugavust lisada ja kodukontori rõõme ka päris kontorisse tuua, näiteks kott-toolidega?

Kott-tooli koosolekud

Koosolekuruumis on tihtipeale kogu kontori kõige ebamugavamad toolid. Tunniajased koosolekud panevad kella vaatama ja mugavamat asendit otsima. Kott-toolid on väga hea viis, kuidas ennetada ja vähendada seljavalu. Need kohanduvad kehaga ja pakuvad tuge täpselt nii, kuidas vaja. See aitab kaasa parema rühi hoidmisel ja vähendab ebamugavust pikadel koosolekutel ja koolitustel. Ja miks mitte võtta kevadel ja suvel kott-toolid värskendavateks koosolekuteks hoopis õue. 

Kott-toolis istudes kaob ebamugavustunne ja kui see segaja on kadunud, liigub ka fookus ajurünnakutele või nädala tähtsamatele teemadele. Kott-tool pakub pingevaba keskkonna mis ergastab arutelu, loovust ja innovatsiooni.

Powernapi maagia

Järjest rohkem ülemusi haarab kinni töötajatele powernapi võimaluse pakkumise kontseptsioonist. Näiteks, rohkem kui üks kolmandik Singapuri töötajaid märgivad, et stressivaba koht väikese uinaku tegemiseks on nende soovinimekirja tipus, selgus LinkedIni küsitlusest. 

Mis võiks olla parem, kui osana lõunapausist saad oma energiavarusid taastada mugavas kott-toolis, et ülejäänud päevale värskena vastu minna. 

Feng-shui

Iga feng-shui pooldaja teab, et kirev töökeskkond annab ka kirevamaid tulemusi. Särtsakad toonid koostöös värvipsüholoogiaga suurendavad produktiivsust ja kaunistavad töökeskkonda. 

Kollane näiteks mõjub virgutavana, tõstab meeleolu ja sisendab optimismi, tasakaalustab enesevalitsemisoskust, soodustab kontakteerumist, aktiviseerib mõttetegevust ja kergendab uue materjali omandamist. 

Niisiis, proovi oma kontoris midagi uut ja erilist. Produktiivsus on otseses seoses rahuloluga ja selline väike tegu võib kontoritööle täiesti uued tuurid sisse tõmmata. 

Head mõtted otse kott-toolist 🙂